Ένα καινούργιο ταξίδι ξεκινάει για τους μικρούς μας φίλους! Για μαθητές Νηπιαγωγείου, Α’ και Β’ Δημοτικού. Η τάξη Pre–Junior έχει ως στόχο να αγαπήσουν οι μαθητές/τριες τα Αγγλικά. Η τάξη αυτή έχει διάρκεια 1 ώρα εβδομαδιαίως και είναι εντελώς Δωρεάν. Μαθαίνουμε αγγλικά μέσα από παιχνίδια, τραγούδια και ζωγραφική. Σας περιμένουμε!
![](https://georgoulea.edu.gr/wp-content/uploads/2024/05/therina-mathimata-300x200.jpg)
SmartSchool Γεωργουλέα Κέντρο Ξένων Γλωσσών
Θερινά μαθήματα
Εκμεταλλευτείτε το φετινό καλοκαίρι κάνοντας θερινά μαθήματα! Μπορείτε να κερδίσετε ακόμη και μία ολόκληρη σχολική χρονιά! Ελάτε να καλύψουμε μαζί τυχόν κενά που υπάρχουν από